Gökçe Dinçer Fan CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cevaplarım siliniyor..!

4 posters
YazarMesaj
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

Cevaplarım siliniyor..! Empty
MesajKonu: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptyPaz Mayıs 03, 2009 7:12 pm

Sitede ki konulara verdiğim cevapların bazıları siliniyor.Ve siteye getirdiğim bir kaç arkadaşında mesajı silinmiş bulunuyor.Sitede bu durumdan memnun değilim.Saygısızlığa girer.Admin veya Moderatör yapıyorsa bunu,lütfen bu saygısızlığı yapmasın!Site Admininide uyarmama rağmen hala böyle şeyler oluyor.İşin acayip kısmı Moderatör olup konulara ve cevaplarda bir oynama yetkim olmamasıdır.Aksi taktirde Moderatör olmama rağmen böyle bana karşı saygısızlık yapılacaksa sitede Modluğumun alınmasını ayrıca üyeliğimin silinmesini istiyorum...
SiyaH..♫
Üye
Üye
SiyaH..♫

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 3:29 pm

edıttenmı bahsedıyon sıdede saten bı tanne mod vr glba s modların daha yetkısı yokk s modlar yabaazlar da bı sorun nede nıyle yetkımız yok yaban bulunur ve banlanınılır..!
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 3:33 pm

Bu konuyu sen bana söylemiştin ve bende bu konuyu hallettiğimizi sanıyordum ama yine acıldıysa cevabını verelim...

1-Senin actıgın hangi konu veya hangi yazdığın mesaj silindi..?
2-Getirdiğiniz arkadaşlarınızın hal ve davranışları yüzünden o mesajlarının silinmesi bunuda senle konuşmuştuk
3-Mod arkadaşlarımızın görevleri var ve görev yerleri belli ama süper modları her alanda nasıl yeti vereceğimi bilmediğim ve bilen birisni bulamadağım icin bu kadar geçikti.
4-Her seferinde modluğum alınsın veya üyeliğim silinsin gibi kelimeler sarfediyorsun senn icin steden gitmek küçük bi hata olmasın.
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 3:36 pm

hasret*özgür demiş ki:
edıttenmı bahsedıyon sıdede saten bı tanne mod vr glba s modların daha yetkısı yokk s modlar yabaazlar da bı sorun nede nıyle yetkımız yok yaban bulunur ve banlanınılır..!
Sağol biliyorum.İnternetten uzak birisi değilim.Kendi siteme beklerim..Wink
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 3:47 pm

Evet söylemiştim.Konuyuda halletmiştik.Fakat bu konuyu halletme meselesinden sonra bu olay tekrar başıma geldi.Msnde olmadığın içinde söyleyemedim.2 kişi getirdim siteye,fakat sitede cevapları silinmiş.Olay burdada bitmiyor.Daha önce yanlış hatırlamıyorsam 2 kerede olayı konuştuk.Ancak hala cevaplarım siliniyor.Ben kötü,küfür,hakaret vs.. site kuralı dışına çıkmadım,çıkmamda.Üstteki yorumda belirttiğim gibi internetten uzak birisi değilim.Yukarıdaki sorularına gelince..

1.Benim açtığım konularımın silinmesi veya cevaplarımın silinmesi hakkında evet sana bilgi verdim.Fakat hangi konu olduğunu şu anda hatırlamıyorum.Fakat cevaplarımın %20'si şeklinde silindiğini kesin biliyorum..
2.Getirdiğim üyelerin bi davranışını görmedim ki siteyede girdikleri yok sadece 2 yorum yazdıklarını gördüm ondada bi sakınca olacağını sanmıyorum.Varsa ne haddime..
3.Eğer modluğun yörengelerini nasıl verileceğini bilmiyorsan vermemen tercihimdir...
4.Her seferinde dile getirmem benim için küçük bir hata değil,sizin için bir hata olacağını sanıyorum.Tabi dostluuğumuza yansımaz diye umuyorum..
SiyaH..♫
Üye
Üye
SiyaH..♫

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 7:28 pm

Bi Kanıt Gosterırımsınz...!
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptyPtsi Mayıs 04, 2009 8:00 pm

hasret*özgür demiş ki:
Bi Kanıt Gosterırımsınz...!
Kanıt nasıl gösterebilirim.Silindi diyorum.Fakat Benim Köşem kategorisinde ki konuma bakabilirsiniz.Orda bazı cevaplarım silinmiştir..
*..poFuduk..*
Bannlı
Bannlı
*..poFuduk..*

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 1:58 pm

neden inanaLım ki sana beLki yaLan söyLüyosun
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:09 pm

AşKiToM*qÖkÇe demiş ki:
neden inanaLım ki sana beLki yaLan söyLüyosun
Evet ben manyağım yalan söylüyorum cevaplarım siliniyor diye.Siteye yalan borcum yok!Eğer yalancılıkla suçlanacaksam sitenin yüzüne bile bakmam.Dediğim gibi yukarıdaki yorumları okuyun.Ondan sonra beni yalancılıkla suçlayın.Yukarıdaki yorumlarımın sonuna kadar da arkasındayım.Durduk yere polemik yaratmam!Eğer burda şikayet bölümü varsa herkes inanır.İnanmalıda.Lütfen bilip bilmeden konuşmayalım.Eğer inanmazsan inanma.Sana inandırmaya çalışmıyorum.Dediğim gibi yorumlarım siliniyor diyorum.Nasıl kanıt gösterebilirim?Varsa bu işin çözümü buyursun çok bilmişlik asıl şimdi taslasın..!
SiyaH..♫
Üye
Üye
SiyaH..♫

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:21 pm

anlamadıgımda neden sılınıyor argo bı kelıme hakaret bısı yokk arkadaslar yetkılıler bundan sonra edıtledıgınız yerlere nıckınıcı yazınız..!
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:26 pm

arkadaşLar her kaFadan bi ses cıkıyoR gerekeni söyLüyoRum Lütfen tatsızLık cıkmasın eer bir şikayet varsa gerçektende kanıt gösterilmeli ama sen bu konuda kanıt gösteremeyeceğin için seni anlayışla karşılıyorum..!Sitede kimsenin mesaj siLme yetkisi yok benden başka bende senn yazdığın mesajlardan sadece 2 tane silmişimdir bunud neden sildiğimi söLedim anLaşmıştık diye düşünüyoRumm..!Neden bu tatsızLıkk.? No
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:32 pm

hasret*özgür demiş ki:
anlamadıgımda neden sılınıyor argo bı kelıme hakaret bısı yokk arkadaslar yetkılıler bundan sonra edıtledıgınız yerlere nıckınıcı yazınız..!
Sağol.Argo bir tarafa,Türkçeyi bile yanlış kullanmadım şimdiye kadar.Dediğim gibi Süper Moderatör olmama rağmen hiç birşey yapamıyorum.Üstüne üstlük yalancılıkla suçlanıyorum.Eğer bu site adaletiyse helal olsun..

Admin demiş ki:
arkadaşLar her kaFadan bi ses cıkıyoR gerekeni söyLüyoRum Lütfen tatsızLık cıkmasın eer bir şikayet varsa gerçektende kanıt gösterilmeli ama sen bu konuda kanıt gösteremeyeceğin için seni anlayışla karşılıyorum..!Sitede kimsenin mesaj siLme yetkisi yok benden başka bende senn yazdığın mesajlardan sadece 2 tane silmişimdir bunud neden sildiğimi söLedim anLaşmıştık diye düşünüyoRumm..!Neden bu tatsızLıkk.? No
Her kafadan ses çıkması normal.Bende olsam bende konuşurum.Fakat nedense tek 2 konuda cevap değil bazı konulardada silindi mesajlarım.Kanıt konusuna gelince,kanıt göstermem imkansız.Eğer ben yalancılıkla suçlancaksam bişey demiyorum.2 cevabım silindiyse bile haberim olmamasına rağmen siliniyor.Büyük bir saygısızlık.ADMİN kafasına göre yorumları silse sitede demokrasi olmaz.Ki bencede yok kusura bakmayın.Tek cevaplarım silinmiş değil cevaplarımda değiştirilmiş.Evet başka varsa yalancılıkla suçlayacak yorumunu yazsın.Son söz sizin.Hee şunuda söyleyeyim.Bazı üyeler ADMİN'e yağ çekiyor.Dikkat edin yağcılık çekerken başka insanların şevkini kırmayın..!
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:35 pm

Sanırım çok uzun savundum YALANLARIMI..
*..poFuduk..*
Bannlı
Bannlı
*..poFuduk..*

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:40 pm

eet cnm fLood da yapma!!!
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:49 pm

AşKiToM*qÖkÇe demiş ki:
eet cnm fLood da yapma!!!
Öncelikle ben senin abin yaşındayım bu bir.İkincisi bana site işlerini anlatma.Üçüncüsü sana yalan borcum mu var?.Dördüncüsü nasıl istersen öyle konuş umrumda değil.Saygılıyım görüşüne..
*..poFuduk..*
Bannlı
Bannlı
*..poFuduk..*

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:51 pm

peki saoL abicim
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:53 pm

Yok uzun değiL burada sen kendini savunDun ve ben sana hak veriyoRum ve yorumlarını ben değiştirdiğimi veya sildiğimi hatırlıyorum ama o kadar fazla bi değişiklik yabıldığınıda zannetmiyorum mesela hasret özgür adlı üyeeee demişki üye röportjları bölümünde bence demiş herkes kendine sayfa acsın ordan sorular soralım bende yok öyle olmasın bu byle olur sonra denerizz dedim ve o mesajın artık orda kalmasının anlamı yok belirlendikden sonra ben onu siliyorum sended hatırladıım kadarıyla buna benzzer bir olay olmuştu yağ cekme falanda olsaaa söylenmez.. scratch
*..poFuduk..*
Bannlı
Bannlı
*..poFuduk..*

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 2:58 pm

tmm bn kendi adıma özür diLerim umarım ki affeder
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 3:00 pm

Admin demiş ki:
Yok uzun değiL burada sen kendini savunDun ve ben sana hak veriyoRum ve yorumlarını ben değiştirdiğimi veya sildiğimi hatırlıyorum ama o kadar fazla bi değişiklik yabıldığınıda zannetmiyorum mesela hasret özgür adlı üyeeee demişki üye röportjları bölümünde bence demiş herkes kendine sayfa acsın ordan sorular soralım bende yok öyle olmasın bu byle olur sonra denerizz dedim ve o mesajın artık orda kalmasının anlamı yok belirlendikden sonra ben onu siliyorum sended hatırladıım kadarıyla buna benzzer bir olay olmuştu yağ cekme falanda olsaaa söylenmez.. scratch
Hak verdiğin için sağol.Ancak yorumlarımın silinmesine kızmıyorum.Neden bana söylenmiyor silindiği?Yağcılık olayına gelince ben insanlara herşeyi pat diye suratına vururum.Buda benim huyum maalesef.Gerçekleri söylemekten kaçınmadım kaçınmamda.Neyse söz sizin..
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 3:04 pm

AşKiToM*qÖkÇe demiş ki:
tmm bn kendi adıma özür diLerim umarım ki affeder
Estafurullah kimseye küsmedim affedecek bişeyde yapmadım.Beni üzen şey yalancılıkla suçlanmak.Sonuçta burası Şikayet bölümü.Şikayet edemeyeceksem ne anlamı varki?Değil mi ama..?
*..poFuduk..*
Bannlı
Bannlı
*..poFuduk..*

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 3:09 pm

offff yine fLood yaptın yaa:D:D:D
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 3:13 pm

AşKiToM*qÖkÇe demiş ki:
offff yine fLood yaptın yaa:D:D:D
Huyum kurusun..Very Happy
*..poFuduk..*
Bannlı
Bannlı
*..poFuduk..*

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 6:53 pm

kurusun kurusun
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptySalı Mayıs 05, 2009 9:28 pm

Evet arkadaşLar sounumuz çözüLdüğüne qöRe çözüLmüş soRunLar böLümüne yoLLuyoRum..!
đคη∂ick™ √iЪє
Üye
Üye
đคη∂ick™ √iЪє

MesajKonu: Geri: Cevaplarım siliniyor..!   Cevaplarım siliniyor..! EmptyPerş. Mayıs 07, 2009 8:01 pm

Admin demiş ki:
Evet arkadaşLar sounumuz çözüLdüğüne qöRe çözüLmüş soRunLar böLümüne yoLLuyoRum..!
Hadi hayırlısı..Very Happy

Cevaplarım siliniyor..!
1 sayfadaki 1 sayfası